SSD Veri Kurtarma

 

SSD veri kurtarma hizmetleri kapsamında, ilgili sunucularınızdaki her türlü fotoğraf, belge ve diğer veri kayıplarınızla ilgileniyoruz. Yazımızın içeriğinde kapsamlı açıklamaya ulaşacaksanız. Veri Kurtarma Hizmetlerinde mutlaka bir uzmana danışılması gerektiğini unutmayın. Veri kurtarma hizmetleri için mail adresimizden, lütfen bize ulaşın.


SS- Solid State DriveKatı Hal Sürücüsü, verilerinizi bir yerde depolamak adına mekanik parçalar kullanmak değil de bellek yongaları adı verilen bu araçları kullandıran ve dâhili devreyi kullanan sürücülere verilen isimdir.

SSD diskler her geçen gün popülaritesi daha da artan yeni nesil depolama birimleridir. Bu birimler mekanik disklerin söz konusu olduğu alanlarda kullanılabilmektedirler.

SSD disklerde verilerin kaybolması fiziksel sorunlardan dolayı ortaya çıkabilmektedir. Darbe alan SSD’ler çalışamayabilir ve bazen belirli bölgedeki verilerin okunamamasına yol açabilir.

Yazılım kaynaklı sorunlardan dolayı da veri kayıpları meydana gelebilir. Virüs saldırıları altında olan sisteminiz yüzünden SSD’nize ulaşamıyor olabilirsiniz.

Veri kayıpları elektrik akımlarına bağlı olarak ortaya çıkabilecek sorunlardan da kaynaklı olabilir. Ayrıca dizüstü bilgisayardaki şarj sorunları da sisteminizdeki diğer donanımlara zaman içerisinde zarar verebilecek noktaya gelebilir.

SSD Veri Kurtarma Hizmeti


SSD diskler, mekanik disklerden farklı olduğu için veri kurtarma süreç ve işlemleri de mekanik disklerden çok farklıdır. NAND belleklerin birden fazla yer aldığı ve her marka modelde farklı bir algoritma ile verilerin yazıldığı bu disklerde, veri kurtarma işlemleri mekanik disklerden daha zordur ve uzmanlık gerektirir.

Tüm SSD diskler için veri kurtarma desteği vermekteyiz. Marka ve modele bakılmaksızın hard disklerin içerisinden veri kurtarma çalışması yapmaktayız.

!!! Tarafınızdan yapılacak her türlü müdahale genel başarı oranımızı düşürecektir.

Detaylı Bilgi ve Fiyatlandırma İçin: info@cemalmetehayirli.com.tr adresinden bana ulaşabilirsiniz.

 

Yazımızı Nasıl Buldunuz?