Siber Aleme Giriş Kampı: İnnoveradan

Türkiye’nin önde gelen siber güvenlik şirketlerinden olan Innovera, Siber Güvenlik Teknolojileri Kampı gerçekleştireceğini açıkladı. Çevrimiçi olarak sürdürülecek kamp toplam 5 gün sürecek. Etkinlik 14-18 Eylül tarihlerinde gerçekleştirilecek olup 5 gün sürecek. Kamp bu alanda kendini geliştirmek isteyen katılımcılara siber güvenlikte hem savunma hem de ofansif güvenlik teknolojilerini kullanma becerisi kazandırmayı hedefliyor.

Beş gün boyunca sabah 9.30’dan akşam 17.00’ye kadar uzman bir kadroyla gerçekleştirilecek kampta aldatma teknolojisinden veri korumaya, güvenli web geçidinden DevSecOps’a siber güvenlikle ilgili en kritik konularda eğitim verilecek. Innovera bu eğitimlerle, tüm katılımcılara siber savunmada etkili olan teknolojileri tanıtmayı ve siber saldırıları engelleme becerisi kazandırmayı amaçlıyor.

Son Başvuru Tarihi 8 Eylül

Herhangi bir yeterliliğin veya zorunluluğun şart koşulmadığı kampta, sadece 18 yaşını doldurmuş olmak yeterli. Kendilerini siber güvenlik alanında yetiştirmek isteyen herkese kapılarının açık olduğunu belirten Innovera’nın, özellikle üniversite öğrencileri ve yeni mezunları hedeflediğinide söyleyelim .

14-18 Eylül tarihlerinde gerçekleştirilecek olan kamp için başvurular, 8 Eylül’de sona erecek.

Katılımcılar, 10 Eylül’de başvuranlar arasında gerçekleştirilecek çevrimiçi giriş sınavıyla seçilecek.

Kampa katılmaya hak kazananlara, 5 gün boyunca siber güvenlik teknolojileri eğitimi verilecek. Kampa katılan herkes katılım sertifikası, sınavı geçmeyi başaranlarsa başarı sertifikası alacak.

Başvuru için linkteki formu doldurmanız yeterli:

https://www.innoveramarketing.com/sgtk

Yazımızı Nasıl Buldunuz?