Mikroblog Platformu Twitter’a Ücretli Abonelik Geliyor

 

2006 yılında kurulan ve dünya üzerinde 340 milyon abonesi bulunan ücretsiz Mikroblog servisi Twitter’ın, ücretli abonelik sistemine dair detaylar netleşmeye başladı.


2006 yılında kurulan ve dünya üzerinde 340 milyon abonesi bulunan ücretsiz Mikroblog servisi Twitter, bir süredir ücretli abonelik için çalışmalar yapıyordu. Ücretli abonelik sisteminin detayları ise yavaş yavaş netleşmeye başladı.

Twitter, Dezenformasyon Mücadele Aracı Birdwatch’ı Tanıttı

Ücretli Twitter Abonelik Sisteminin Adı: Twitter Blue


Mikroblog servisinin bir süredir hakkında bilgiler dolaşan ücretli abonelik sistemi Twitter Blue için detaylar netleşmeye başladı. Şirkete yakın kaynaklardan basına sızan bilgilere göre; Undo Tweets ve Tweet düzenleme gibi imkanları da sunacak olan yeni abonelik sisteminin aylık ücretinin 3 dolar olması planlanıyor.

Aylık 3 dolar ödemeyi yapan kullanıcılar ayrıca Twitter’ı daha organize bir bilgi akışına kavuşturabilecek ve sakladıkları tweetleri farklı klasörler içinde kayıt altına alabilecek.

Öte yandan Twitter, ücretli abonelik sistemi ile ilgili hala net bir açıklama yapmış değil. Hakkında çıkan haberleri yalanlamayan sosyal medya servisi, şu an için konuyla ilgili net bir açıklama da yapmıyor.

 

Yazımızı Nasıl Buldunuz?

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*