Hard Disk (HDD) Veri Kurtarma

Hard disk veri kurtarma hizmetleri kapsamında, ilgili sunucularınızdaki her türlü fotoğraf, belge ve diğer veri kayıplarınızla ilgileniyoruz. Yazımızın içeriğinde kapsamlı açıklamaya ulaşacaksanız. Veri Kurtarma Hizmetlerinde mutlaka bir uzmana danışılması gerektiğini unutmayın. Veri kurtarma hizmetleri için mail adresimizden, lütfen bize ulaşın.


Veri kurtarma (Data recovery), cep telefonu, bilgisayar, notebook ve harici depolama cihazlarındaki bilgilerin, herhangi bir nedenle kaybolması, yanlışlıkla silinmesi, bozulması ve erişilemez hale gelmesi, ulaşılamaması  durumunda, bilgilerin yeniden ulaşılabilir hale getirilmesi, bir başka deyişle kaybolmuş bilgilerin geri getirilme işlemidir.

Hard diskler eskiye kıyasla çok daha sağlam bir donanıma sahip olacak şekilde üretilse de pek çok nedene bağlı olarak veri kayıpları meydana gelebilir. Örneğin donanımında meydana gelen bir problem verilerin silinmesi ya da dosyanın bozulması gibi sorunlara sebebiyet verebilir.

“Hard disklerde meydana gelen basit sorunlar dahi kaydedilmiş olan verilerin silinmesine neden olabilir”

Hard diskler ile ilgili yaşanan en yaygın sorunlardan biri ise “aygıtın kafa vurması” olarak nitelendirdiğimiz durumdur. Kafa vuran hard diskten veri kurtarma çalışması ise en sık yaptığımız “Hard Disk Veri Kurtarma” çalışmaları arasında yer alıyor.

Hard disklerinizde kafa olarak adlandırılan bölüm donanımsal bir sorun nedeniyle bozulabiliyor. Bu durumda hard diski bilgisayara bağladığınızda hareketteki bozulmadan kaynaklı çeşitli sesler geliyor.
Hard disklerde meydana gelen bu sorun nedeniyle verilerde kayıplar da meydana gelebiliyor ve kafa vuran hard diskten veri kurtarma çalışmasının yapılmasına ihtiyaç duyulabiliyor.

Profesyonel tekniklerle gerçekleştirdiğimiz bu çalışma neticesinde verilerinize yeniden erişim sağlayabiliyoruz.

Yazılımsal bir sorun nedeniyle de, hard diskinizde veri kayıpları veya dosya bozulması gibi bir sorun meydana gelebilir. Bu noktada önemli olan husus, veri kurtarma çalışması için mutlaka profesyonel bir uzmana danışmanız gerektiği. Aksi halde ulaşılabilecek verilere erişimin imkansız hale gelmesi söz konusu olabilir.

!!! Tarafınızdan yapılacak her türlü müdahale genel başarı oranımızı düşürecektir.

Detaylı Bilgi ve Fiyatlandırma İçin: info@cemalmetehayirli.com.tr adresinden bana ulaşabilirsiniz.

Yazımızı Nasıl Buldunuz?