DAS/NAS/SAN Veri Kurtarma

 

DAS/NAS/SAN veri kurtarma hizmetleri kapsamında, ilgili sunucularınızdaki her türlü fotoğraf, belge ve diğer veri kayıplarınızla ilgileniyoruz. Yazımızın içeriğinde kapsamlı açıklamaya ulaşacaksanız. Veri Kurtarma Hizmetlerinde mutlaka bir uzmana danışılması gerektiğini unutmayın. Veri kurtarma hizmetleri için mail adresimizden, lütfen bize ulaşın.


NAS sunucu aygıtları birbirlerinden ayrı bir şekilde pek çok hard disk grubunun birbirleriyle entegre bir biçimde bağlanması ile meydana getirilmiş olan, geniş depolama alanlarından yararlanmanızı sağlayan ürünlerdir.

Network Area Storage kısaca NAS olarak adlandırılan bu sistemler Unix, Linux ve Windows işletim sistemleri ile birlikte ağ bağlantısı ile çalışan, dosyalama ve yetkilendirme sistemlerine sahip olan depolama aygıtlarının işlevini görebilen birden fazla disk bağlanabilen sunuculardır.

NAS Veri Kayıpları Nasıl Meydana Geliyor?


RAID sistemi ile çalışmakta olan bu sistemlerin içerisinde yer alan hard disklerden dolayı ayrı ayrı ya da tamamen bozulabilir durumdadır. Bu sebeple veri kayıpları ortaya çıkabilmektedir. RAID sistemlerinin yapısını oluşturan bir disk bozulduğu zaman NAS sunucularındaki dosyalama sistemleri de bozulduğu için veri kayıpları meydana gelebilmektedir.

Veri kurtarma işlemlerinin tamamında zamanında yapılacak olan ilk müdahale kritik önem taşımaktadır. Firmamız, detaylı analiz çalışmaları sonrası NAS veri kurtarma hizmeti vermektedir.

DAS/NAS/SAN Veri Kurtarma Hizmeti


Laboratuvar ortamlarında vermiş olduğumuz hizmet sayesinde oldukça karışık ve komplike bir yapıya sahip olan NAS sistemlerinin arızalarını tespit ederek kaybolan verileri geriye getirebilmekteyiz. Yapılacak olan işlemlerin kalıcı olmasını istiyorsanız ve verilerinizin güvenliğini sağlayabilmek istiyorsanız NAS veri kayıplarınızı doğru çözüm teknikleri ile sorunsuz bir şekilde kurtarabilmekteyiz.

Veri kurtarma  hizmetleri bahsi geçen NAS / DAS / SAN veri saklama, depolama cihazlarından yanlışlıkla silinen, kaybedilen, formatlanan, kaybolan, açılmayan, bozulmuş, Suspect, Emergency, Offline, Restoring, Recovering, Recovery Pending moddaki MySQL MSSQL veritabanı, database, mail, cari hesap, kasa defteri, veresiye  ve her türlü sahşi ve ticari  program verilerinizi sorunun boyutuna göre %100’e varan başarı oranıyla hizmet seviyesine bağlı olarak  en az 1 saat gibi kısa bir sürede veri kurtarma garantisi veriyoruz.

Detaylı Bilgi ve Fiyatlandırma İçin: info@cemalmetehayirli.com.tr adresinden bana ulaşabilirsiniz.

 

Yazımızı Nasıl Buldunuz?